W jaki sposób działa nawigacja HDD?

Nawigacja HDD to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na zwiększenie efektywności prac.

Czym wyróżnia się nawigacja HDD?

Nawigacja HDD to nowoczesne urządzenia radiolokacyjne, które wyróżniają się bardzo zaawansowaną technologią. Dostępnych jest kilka modeli urządzeń, które różnią się od siebie parametrami i możliwościami. Każdy model daje jednak ogromne możliwości.

Tryb “do celu” umożliwia operatorowi wiertnicy ciągłą pracę z możliwością ciągłego pomiaru pozycji sondy. Na monitorze operatora wiertnicy wyświetlają się wszelkie parametry pozwalające na osiągnięcie celu w zamierzonym punkcie i na żądanej głębokości bez konieczności konsultowania się z drugim operatorem.

W tym trybie operator może ustawić urządzenie na kilka metrów wyprzedzenia i bez komendy nawigatora trafić w cel. Dodatkową funkcją urządzenia jest możliwość zapisu tabel powykonawczych, co pozwala na wygenerowanie raportu końcowego z danymi geograficznymi GPS.

Podstawowe cechy nawigacji HDD to m.in.:

  • kompatybilny z sondami oraz minisondami,
  • dokładność odczytu,
  • wskazania zagłębienia sondy z wygodnym interwałem,
  • wyświetlanie danych lokalizacji na tablecie,
  • wygodny do obsługi interfejs,
  • sygnalizacja nagrzewania się sondy,
  • korekta pozycji przechyłu,
  • tworzenie protokołów powykonawczych w postaci wykresu i tabel.

Systemy nawigacji HDD – nasza oferta

Systemy nawigacji HDD to obecnie nieodłączny element złożonych prac ziemnych. Dzięki nim prace przebiegają sprawniej, szybciej i bardziej precyzyjnie. Warto więc zainwestować w dobry sprzęt, który ułatwi nam codzienną pracę.

Nasza firma oferuje systemy nawigacji HDD i proponuje swoim klientom zarówno nowe, jak i używane urządzenia. Nawigacja ta ma funkcję “wiercenia do celu”, co pozwala na precyzyjne działanie i oszczędza czas oraz koszty pracy.

Oferowane przez firmę urządzenia są w pełni sprawne i pochodzą od znanych i sprawdzonych marek. Firma zwraca uwagę na ich stan techniczny i przeprowadza niezbędne przeglądy oraz konserwacje przed odsprzedażą.

Nasza firma służy też wsparciem doradczym, dzięki któremu można znaleźć najlepsze rozwiązania dla konkretnej sytuacji. Dla nowych właścicieli modułów nawigacyjnych HDD firma proponuje również szkolenia, aby jak najsprawniej i najskuteczniej korzystać z urządzeń w codziennej pracy.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.