Wiertnica pozioma – urządzenia używane

Zapewniamy wysokiej klasy wiertnice poziome. To sprzęt używany, ale w pełni sprawny. Dokładamy bowiem wszelkich starań, by skupować jedynie dobrze działające maszyny, które następnie poddajemy niezbędnym przeglądom i konserwacji. Warto dodać, że nie tylko sprzedajemy używane wiertnice poziome, ale prowadzimy też skup tego typu maszyn. Kupujemy również hydrauliczne maszyny przeciskowe oraz wszelkiego rodzaju fachowy i profesjonalny sprzęt, który służy specjalistom od prac ziemnych i instalatorskich.

Oferowane przez nas wiertnice poziome doskonale sprawdzają się podczas prac zimnych prowadzonych pod drogami, nasypami kolejowymi oraz innymi budowlami i obiektami inżynieryjnymi. Praca w oparciu o wiertnice pozwala przeprowadzić działania w sprawnym i szybkim tempie, co natomiast kluczowe – bez konieczności prowadzenia kosztownych prac rozbiórkowych i budowlanych. W porównaniu z „tradycyjnymi” metodami budowy roboty z użyciem wiertnic poziomych można nazwać niemal bezinwazyjnymi. Oferujemy wiertnice o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu z powodzeniem posłużą one do budowy rurociągów o różnych średnicach. Zmienny jest także inny parametr oferowanych przez nas urządzeń, ponieważ zapewniamy wiertnice o różnej długości roboczej rur oraz innych narzędzi wiercących. Dodajmy tylko, że zapewniamy między innymi wiertnice sterowane, a zatem maszyny, które pracują z niesamowitą precyzją, bez której trudno wyobrazić sobie profesjonalnie zorganizowane i prowadzone prace. Zapewniamy też rzeczowe i fachowe wsparcie w zakresie doboru najlepszych narzędzi. Serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś!


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.