Wiertnica ślimakowa – urządzenia używane

Wiertnica ślimakowa to urządzenie, które doskonale sprawdza się przy pracach ziemnych w otoczeniu nasypów kolejowych i drogowych, ale też innych obiektów budowlanych i inżynieryjnych. Oferujemy całą gamę używanych wiertnic ślimakowych. Dokładamy wszelkich starań, by kupowane przez nas maszyny cechowały się najwyższą jakością i sprawnością. W tym celu już na wstępie, przed zakupem, dokonujemy szczegółowego przeglądu, ewentualnej konserwacji, serwisu i drobnych napraw. Jak zatem widać, łączymy tych, którzy chcą sprzedać używane urządzenia z tymi, którzy planują zakup atrakcyjnych cenowo i w pełni sprawnych maszyn z drugiej ręki. Warto dodać, że nie tylko skupujemy i sprzedajemy wiertnice ślimakowe, ale też maszyny do przecisków sterowanych. Zapewniamy również profesjonalne i rzeczowe doradztwo przy wyborze specjalistycznych maszyn i odpowiedniego osprzętu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Wiertnica ślimakowa to maszyna, która pozwala na pracę w technologii bezwykopowej, stąd tak doskonale sprawdza się tam, gdzie na przeszkodzie stają poważne problemy, jak wspomniane już nasypy drogowe i kolejowe. To wielkie ułatwienie, które pozwala nie tylko na szybkie i sprawne prowadzenie prac, ale też potężne oszczędności, jakie płyną z braku konieczności rozbiórki i powtórnej budowy obiektów inżynieryjnych. Wiertnice ślimakowe wyśmienicie sprawdzają się podczas prac nad budową rurociągów kanalizacyjnych. Zdają egzamin przy instalacji przyłączy, których średnica waha się między 100 mm i 1400 mm. Z ich użyciem da się kłaść rurociągi o długości nawet siedemdziesięciu metrów.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.