Maszyna do krakingu – urządzenia używane

Oferujemy maszyny do krakingu. To urządzenia używane, ale cechujące się najlepszą formą techniczną. Dbamy o to, by kupowane przez nas maszyny były w stu procentach sprawne i efektywne. Właśnie dlatego poddajemy je niezbędnym przeglądom, serwisowi i drobnym naprawom. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że sięgają po sprzęt, który posłuży im długie lata. Używane maszyny do krakingu pozwalają też sporo zaoszczędzić, ponieważ zakup urządzenia z drugiej ręki jest sporo tańszy.

Maszyny do krakingu to absolutna awangarda pośród urządzeń do prac bezwykopowych. To sprzęt, który pozwala na wymianę rur niemal bezinwazyjnie, a już na pewno bezinwazyjnie, jeśli zestawi się to z niedogodnościami „klasycznych” robót ziemnych. Kraking pozwala więc na sprawne działanie nawet tam, gdzie normalnie byłoby to utrudnione. Maszyny do krakingu zmieniają stare rury na ciągi o tej samej średnicy, ale jeśli jest potrzeba wymiany rur na mniejsze lub większe, również doskonale zdają egzamin. Oferowane przez nas urządzenia mają ciąg do 125 ton, stąd pewność, że podołają nawet najtrudniejszym zadaniom. Serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś!


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.