Hydrauliczna maszyna przeciskowa – urządzenia używane

Oferujemy hydrauliczne maszyny przeciskowe. To urządzenia używane, ale w stu procentach sprawne. Dokładamy wszelkich starań, by pozyskiwane przez nas maszyny cechowały się najlepszym stanem technicznym, stąd poddajemy je niezbędnym przeglądom i konserwacjom, a także serwisowi i naprawie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zakup używanej hydraulicznej maszyny przeciskowej to dobra propozycja dla fachowców, którzy poszukują sprawdzonego sprzętu w bardzo korzystnych cenach. Co szczególnie ważne – prowadzimy też skup używanych urządzeń, stąd zachęcamy właścicieli maszyn, które miały już okazję sprawdzić się w działaniu, by skontaktowali się z nami. Zapewniamy szybką i sprawną wyceną oraz finalizację transakcji. Sprzedajemy nie tylko hydrauliczne maszyny przeciskowe, ale też wiertnice ślimakowe oraz wiele, wiele innych.

Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają robienie przecisków o długości nawet stu metrów. Pozwala to na instalację rur PE, ale też konkretnych modułów skręcanych tzw. krótkich modułów rurowych oraz rur na zatrzaski. Urządzenia, które zapewniamy, to nie tylko głowica przeciskowa, ale też rama stabilizująca najważniejszą część maszyny oraz osprzęt pomocniczy. Zapewniamy też narzędzia niezbędne do poszerzenia otworu. Co jednak najważniejsze – służymy szerokim, profesjonalnym doradztwem, a także niezbędnymi szkoleniami, dzięki którym oferowane przez nas maszyny będą doskonale działać w rękach swoich nowych właścicieli. Serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś!


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.