Maszyna do przecisków sterowanych – urządzenia używane

Oferujemy maszyny do przecisków sterowanych. To urządzenia używane, ale w pełni sprawne. Warto bowiem podkreślić, że dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom maszyny z najwyższej półki. Każde urządzenie, które do nas trafia, jest poddawane wnikliwemu przeglądowi. Konserwujemy je, serwisujemy, dokonujemy drobnych napraw, jeśli to niezbędne. Dzięki temu maszyny do przecisków sterowanych, podobnie zresztą jak urządzenia do sterowanych przewiertów, mogą służyć przez kolejne lata, stanowiąc realne wsparcie dla inżynierów i instalatorów. Przeciski sterowane sprawdzają się w miejscach trudno dostępnych dla „klasycznych” maszyn i „tradycyjnych” metod. Pozwalają na pracę pod nasypami drogowymi i kolejowymi, ale też innymi obiektami budowlanymi i inżynieryjnymi. To ważne, ponieważ dzięki swojej funkcjonalności pozwalają na duże oszczędności. Prowadzenie prac w oparciu o typowe metody i urządzenia mogłoby wiązać się z koniecznością częściowej rozbiórki i kosztownej odbudowy.

Hydrauliczne maszyny przeciskowe to nie tylko moduł bezpośrednio odpowiedzialny za operację, ale też obramowanie i zakotwienie. Dzięki temu całe urządzenie cechuje się odpowiednią stabilnością, co sprzyja precyzji prowadzonych robót.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.