Wiertnica sterowana – urządzenia używane

Oferujemy sprawdzone wiertnice sterowane. To maszyny używane, ale w najlepszym możliwym stanie. Dokładamy wszelkich starań, by skupowane przez nas urządzenia w stu procentach nadawały się do dalszego efektywnego wykorzystania. Kupowane maszyny są poddawane przeglądom, niezbędnemu serwisowi i konserwacji, a także drobnym naprawom, gdy zajdzie taka potrzeba. Warto w tym miejscu podkreślić, że jesteśmy otwarci na zakup nie tylko wiertnic sterowanych, ale też innych urządzeń, takich jak wiertnice ślimakowe i wiele innych.

Wiertnice umożliwiają pracę w trudnych warunkach terenowych. Można korzystać z nich na przykład podczas robót prowadzonych pod nasypami drogowymi i kolejowymi. Nadają się do pracy praktycznie w każdej glebie i każdych warunkach. Dzięki wykorzystaniu wiertnic sterowanych roboty są nie tylko szybkie, sprawne i precyzyjne, ale też dużo tańsze, ponieważ umożliwiają działanie bez naruszenia infrastruktury, której rozbiórka i powtórna budowa byłaby niezwykle kosztowna.

Warto dodać, że oferujemy urządzenia i osprzęt, które pozwalają na robienie odwiertów o różnych parametrach. Pozwala to nie tylko wprowadzać różnej objętości rury z tworzyw, ale też zróżnicowane pod tym względem złącza – zarówno do krótkich modułów skręcanych, jak i tych na zatrzaski. Wszystkich, którzy planują zakup lub sprzedaż wiertnicy sterowanej, serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.