Wiertnica pozioma WPS-80

Wiertnica pozioma WPS-80

Przygotowaliśmy specjalną wersję wiertnicy WPS-80 z silnym agregatem hydraulicznym oraz nawigacją optyczną. Wiertnica posiada zwiększony moment obrotowy o +50% oraz siłę pchającą o +40% w stosunku do modelu standardowego. Posiada przedłużone siłowniki pozwalając na zamocowanie blokad co drugi otwór. Zdecydowanie przyspiesza to proces wykonania przewiertu.
Dodatkowo posiada tzw. szybki posuw.
Curabitur maximus feugiat velit, sed dapibus sem auctor quis. Maecenas turpis purus, tincidunt eget mattis ac, placerat sit amet dolor. Aenean vel porttitor libero, nec tempor magna. Mauris sed ex at tellus elementum tempus dignissim ac est.
  • Producent/Serwis NODIGMARKET24
  • Typ: WPS-80
  • Rok produkcji: 2019
  • Wydajność: 150L/min
  • Cena: 341 000,00 zł

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.