Wyróżnione

Modernizacja wiertnic i narzędzi wiertniczych

Mamy na koncie kilkanaście zmodernizowanych wiertnic dostarczonych na wschód (Rosja, Białoruś, Ukraina) wraz z kilkudniowym szkoleniem załogi. Na łamach naszej strony będziemy dzielić się zgromadzonymi przez ostatnie 10 lat zdjęciami i filmami pokazującymi nieco inne, wschodnie podejście do sprzętu i organizacji placu budowy podczas przewiertu.

Czytaj dalej

Dostawy sprzętu do wodociągów

Czerwiec upływa nam pod znakiem współpracy z przedsiębiorstwami wodociągowymi. Dostarczana przez nas technologia to jedno z najprostszych rozwiązań dla przedsiębiorstw WOD-KAN, którym zależy na obsługiwaniu i rozbudowie sieci w sposób bezwykopowy i przyjazny dla środowiska.

Czytaj dalej

Wprowadzenie do eksploatacji małej maszyny przeciskowej

Wykonaliśmy pierwszą robotę z Klientem: przecisk sterowany o długości 54 m. Pracowaliśmy w gęstej, mokrej glinie z niewielkiej komory startowej. W naszej dyspozycji była lekka maszyna przeciskowa do przecisków “suchych” oraz układ nawigacji radiolokacyjnej stosowany także do przewiertów HDD.

Czytaj dalej

Przewiert 1800 mm pod skarpą we Wrocławiu

Tej zimy wykonaliśmy niezwykłą robotę ze względu na średnicę rury. Stosunkowo niewielkim nakładem pracy udało nam się skompletować zespół urządzeń, który poradził sobie z wydrążeniem tunelu pod skarpą.
Głowica na tym przewiercie napędzana jest standardową wiertnicą HWP-120 ze standardowym agregatem AH-140.

Czytaj dalej

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach BUDMA / INTERMASZ 4-7 Luty 2020 w Poznaniu. Stoisko nr.23 na hali 7A

Na stoisku zaprezentujemy najnowsze modele maszyn przeciskowych sterowanych:

UM-20 – Maszyna przeciskowa sterowana, umożliwiająca pokonanie odcinków do 50m bez użycia płuczek bentonitowych. 

MNB-50 – Maszyna przeciskowa sterowana umożliwiająca pokonanie odcinków do 120m bez użycia płuczek bentonitowych.

Radiolokalizator SNS-2t – Najnowszy system nawigacji radiowej do wiertnic HDD i naszych maszyn przeciskowych. Wyposażony w sondę promilową o zasięgu do 25m oraz funkcją dążenia “do celu”

Czytaj dalej