Dostawy sprzętu do wodociągów

Lubimy wodociągi za to, że zawsze z zainteresowaniem wdrażają nowe technologie i starają się wykorzystać wszystkie oferowane przez nie możliwości. Do nowego sprzętu podchodzą z ciekawością, bez szkodliwego przekonania “ja i tak wiem lepiej”.

Szkolenie spragnionych wiedzy specjalistów to czysta przyjemność, która motywuje, aby dać z siebie wszystko podczas wprowadzenia sprzętu do eksploatacji. Jeśli uruchomienie idzie sprawnie, to nieraz się zdarza, że kończymy robotę wcześniej i zostaje nam czas na kloka ujęć z drona.

Nawiasem mówiąc, technologia zaprezentowana na filmie to jedno z najprostszych rozwiązań dla przedsiębiorstw WOD-KAN, którym zależy na obsługiwaniu i rozbudowie sieci w sposób bezwykopowy i przyjazny dla środowiska.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.