Blog

Mały przecisk pracuje już trzeci rok.
Aktualności

Mały przecisk pracuje już trzeci rok.

Dostarczona w styczniu 2019 r. maszyna nadal wykonuje przeciski.

Przenośna maszyna o sile uciągu 20 t została dostarczona do Polski dwie zimy temu. To niewielkie urządzenie było eksploatowane niemal bez przerwy przy maksymalnym obciążeniu, również podczas silnych mrozów. Maszyna przeszła jeden przegląd, wymianę akumulatora, a także wymianę szczęk zaciskowych.

 

 

 

Kilka faktów o tym modelu:

  • Maszyna wyprodukowana w 2018 r. w celu wykonywania przecisków pod torami.
  • Obecny przebieg: kilka kilometrów przecisków rurą 110 mm.
  • Była to pierwsza taka maszyna w Polsce. Dziękujemy Klientowi za zaufanie. Oto jego opinia o maszynie: Referencje o maszynie (PDF)
  • Teraz dostępna jest jeszcze lżejsza wersja maszyny o wadze 90 kg.
  • Także dostępna jest wzmocniona maszyna o tej samej wadze, ale o zwiększonej sile uciągu.

Od czasu kupienia tej maszyny nasz klient rozwinął działalność, obecnie dysponuje kilkoma maszynami, w tym wiertnicami HDD z nawigacją (również w naszej ofercie).

Dzięki dobremu kontaktu z klientem ciągle obserwujemy pracę i żywotność maszyny w miarę upływania lat użytkowania.

Film z uruchomienia maszyny w styczniu 2019 r.

 

Ta sama maszyna w 2020 r.:

 

 

Obecnie maszyna nadal wykonuje przeciski.

Nasze doświadczenie pokazuje, że nawet po zakończeniu gwarancji maszyna nie wymaga drogich i skomplikowanych prac serwisowych.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.